Logo
Loopery

TC Electronic Ditto X4 Looper

(1) Looper gitarowy / HN172130
Oryginalny Ditto Lo oper od TC Electronic stał się absolutnym hitem wśród gitarzystów i stał się jednym z najlepiej sprzedających się looperów gitarowych na świecie. Jego następcą jest teraz Ditto X4 Looper, który posiada najbogatsze wyposażenie spośród wszystkich looperów Ditto. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, umożliwia nagrywanie dwóch oddzielnych pętli, które można odtwarzać w dwóch trybach - w trybie Sync odtwarzane są obie pętle, a tryb Serial pozwala przełączać się między nimi. X4 zawiera również zestaw siedmiu efektów pętli i funkcję Decay, która pozwala kontrolować, czy i jak szybko nagrana pętla będzie zanikać, aż do całkowitego zaniku.

Jak wspomniano, pedał posiada siedem efektów: Reverse jest już klasycznym efektem do odtwarzania pętli do tyłu. Half spowalnia go o połowę, a także dostraja go o oktawę w dół. I odwrotnie, efekt Double podwaja prędkość i podnosi ton pętli o oktawę. Once odtwarza pętlę jeden raz, a następnie ją usuwa. Tape Stop powoduje alternatywne zakończenie pętli z efektem stopniowego spowolnienia i, podobnie jak na przykład odtwarzanie płyty, stopniowo obniża ton. Fade kończy pętlę poprzez stopniowe zanikanie. Bardzo ciekawy i praktyczny efekt Hold działa jak "mini pętla" - przytrzymując pedał można przedłużyć krótką próbkę z frazy do momentu zwolnienia stopy z pedału.

Na tylnym panelu znajdują się dwa wejścia (Mono/Stereo) i wyjścia (Mono/Stereo), umożliwiające podłączenie innych pedałów stereo lub podłączenie dwóch instrumentów jednocześnie. Pudełko oferuje również łączność MIDI do podłączenia zewnętrznego urządzenia MIDI. Dostępny jest również port USB do eksportowania lub importowania pętli, dzięki czemu można dalej edytować nagrania w programie DAW lub pobierać zewnętrzne pętle od znanych gitarzystów i jammować z nimi. Cztery dwupozycyjne przełączniki na tylnym panelu zapewniają dodatkowe opcje konfiguracji, takie jak kolejność REC/PLAY/OVERDUB podczas sterowania przyciskami nożnymi lub wybór między dwoma rodzajami trybu obejścia, gdy looper jest bezczynny (True/Buffered Bypass). Cała elektronika urządzenia umieszczona jest w solidnej metalowej obudowie. W zestawie znajduje się zasilacz 9V i kabel USB.
Oceń opis tego produktu
Zamówione u dostawcy
710,00 zł
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkce
  • True bypass Tak 
  • Sterowanie 4x FS (Loop 1 an 2, Stop, FX), Loop Level 1 (with Store/Level switch), Loope Level 2 (with Store/Level switch), Decay, FX, Serial/Sync switch 
  • Procesor efektów Tak 
  • Czas nagrywania 5 min.
Vlastnosti
  • Typ Looper 
  • Ilość pętli
  • Ilość ścieżek
  • Zasilanie 9V Adapter 
  • Rodzaje efektów Stop, Fade, Double, Hold, Reverse, Half, Once 
Vstupy a výstupy
  • Wejścia 2x Mono (Stereo), MIDI In, USB 
  • Wyjścia 2x Mono (Stereo), MIDI Thru 
  • Wejście dla SD Nie 
  • MIDI Tak 
  • USB Tak 
  • Wejście dla mikrofonu Nie 
Rozměry a hmotnost
  • Wymiary 235 x 145 x 57 mm 
  • Masa 1,5 kg
Příslušenství
  • Zasilacz w komplecie Tak 
Země výroby
  • Kraj pochodzenia Tajlandia 
Informacje o producencie Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty








Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
. TC Electronic Ditto X4 Looper
Zamówione u dostawcy
710,00 zł
Podobne frazy
Kategorie
Marki