Stroimy Cookies

Cookies to małe pliki, które podczas wizyty na stronie internetowej zapisują się w różnych celach na urządzeniu, z którego korzystasz, odwiedzając naszą witrynę. Jeżeli zaakceptujesz pliki cookies, Twoja wizyta na stronie internetowej Kytary.pl przebiegnie zawsze w całkowitej harmonii z Twoimi oczekiwaniami.

Centrum Preferencji Plików Cookies

Niezbędne pliki cookies - Te, które są niezbędne do działania sklepu internetowego

Te pliki cookies są dla nas czymś w rodzaju instrumentów muzycznych dla muzyków. Bez nich nie możemy grać. Aby móc korzystać z pełnego zakresu usług naszej strony internetowej, te typy plików cookies muszą pozostać włączone.

Analityczne i funkcjonalne pliki cookies - Te, których potrzebujemy do oceny i analizy

Ten rodzaj plików cookies pomaga nam monitorować to, co dzieje się na naszej stronie internetowej, za ich pomocą oceniamy również, w jaki sposób nasi klienci korzystają z witryny.

Analityczne i funkcjonalne pliki cookies mogą na przykład monitorować czas spędzany przez klientów na stronie internetowej oraz innych odwiedzanych przez nich witrynach.

Dzięki tym plikom cookies jesteśmy w stanie uderzyć w odpowiednią nutę i dostroić naszą stronę internetową tak, by zadowolić Cię jej funkcjami.

Informacje zbierane za pomocą analitycznych plików cookies nie identyfikują żadnych osób.

Marketingowe pliki cookies - Te, których potrzebujemy do ustawiania reklam

Marketingowych plików cookies używamy do wyświetlania reklam w Twojej przeglądarce, które mogą Cię zainteresować na podstawie Twoich nawyków przeglądania internetu. Pliki te są używane przez nas lub naszych dostawców reklam i mogą łączyć informacje zebrane z naszej i innych stron internetowych, które wcześniej odwiedziłeś. Jeśli zdecydujesz się usunąć lub dezaktywować te pliki, wyświetlane reklamy mogą brzmieć w Twoich uszach, jak orkiestra dęta w uszach heavymetalowca.

  • .

    2 godziny temu kupił klient

  • .

    6 godziny temu kupił klient

  • .

    7 godziny temu kupił klient

  • .

    9 godziny temu kupił klient

  • .

    10 godziny temu kupił klient

  • .

    12 godziny temu kupił klient

SHURE SM58 LCE

Mikrofon dynamiczny | HN076392

Produkt jest chwilowo niedostępny

Wybierz podobne produkty:

  • AUDIX OM3

    AUDIX OM3

  • LEWITT MTP 550 DM

    LEWITT MTP 550 DM

  • LEWITT MTP 550 DMs

    LEWITT MTP 550 DMs

Mikrofony serii SM są obecnie nieodzowną częścią większości scen muzycznych i można powiedzieć, że w dużej mierze zdefiniowały kształt dzisiejszego brzmienia na żywo i w studiu. Zostały one zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach codziennego użytkowania, nie tylko w klubach muzycznych i profesjonalnych firmach turystycznych.

SM58 jest obecnie klasykiem wśród mikrofonów wokalnych i jest prawdopodobnie najbardziej znanym mikrofonem wśród muzyków i inżynierów dźwięku. Swoją drogę w latach 60-80-tych utorował głównie przez środowisko klubów rockowych, gdzie wiadomo, że mikrofony często poddawane są ciężkim testom obciążeniowym i narażone na ostre traktowanie i wstrząsy. Można więc mówić o prawdziwie legendarnym modelu. Szczególnie wyjątkowe okazało się zawieszenie wkładki mikrofonowej SM58, która bardzo dobrze znosi wspomniane wyżej niepożądane czynniki. Wbudowany pop-filtr również okazał się bardzo skuteczny, redukując podmuchy powietrza z ust wokalisty. Z jego charakterystyką częstotliwościową dodającą do mikrofonu klarowność, czystość i przejrzystość, SM58 stał się naprawdę potężnym narzędziem dla wielu wokalistów i inżynierów dźwięku, którzy często poszukują jego charakterystycznego brzmienia. Dostępny jest również w wersji z przełącznikiem, oznaczonej jako SM58-SE.

Opis został przetłumaczony maszynowo

Parametry

  • Typ mikrofonu: Dynamiczny
  • Charakterystyka kierunkowa: Kardioidalna
  • Zakres częstotliwości: 50 Hz - 15 kHz
  • Zawartość opakowania: Mikrofon, uchwyt, przejściówka, pokrowiec
  • Liczba sztuk: 1
  • Masa: 0,3 kg
  • Impedancja: 150 Ohm
  • Przydatne do: śpiew
  • Wyłącznik: Nie
Zwracam uwagę na opis
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje w niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

Przeciętna ocena

5

512 x

40 x

30 x

20 x

10 x

10+
klientów już kupiło
100%
klientów poleca

Zaloguj się i napisz recenzję. Pomożesz innym dokonać wyboru.

progress

Nie zapomnij kupić akcesoriów

  • LEWITT MTP 250 DM

    Mikrofon dynamiczny

    440,00 zł

  • SAMSON WS03

    Osłona przeciwwietrzna na mikrofon

    51,00 zł

  • BESPECO TT450FM

    Kabel mikrofonowy

    80,00 zł

  • 619,00 zł

Inteligentna nawigacja

© AUDIO PARTNER s.r.o.

Wyszukiwane hasła

Kategorie

Marki

Proszę czekać