Ortega OBN60MSL
Nowość Slide /
Ortega OBN60SL to profesjonalny slide do gitary wykonany ze stali nierdzewnej z elegancką srebrną powłoką, który zapewnia czysty, przenikliwy i metaliczny dźwięk z doskonałą artykulacją. Dzięki dłuższej konstrukcji 60 mm i średnicy 22 mm jest idealny zwłaszcza dla gitarzystów elektrycznych, którzy chcą mieć pełny kontakt z większą liczbą strun i maksymalną kontrolę nad ekspresją.
Stal nierdzewna zapewnia ostrzejszy atak, błyskotliwe wysokie tony i długi sustain, co docenisz podczas solówek bluesowych i rockowych. Dłuższa konstrukcja 60 mm umożliwia wygodne granie akordów i płynne przejścia między strunami, a średnica 22 mm (0,87") zapewnia stabilne i wygodne osadzenie na palcu.