Ortega OBN60BRA
Nowość Slide /
Ortega OBN60BRA to solidny slide do gitary wykonany z litego mosiądzu, który zapewnia ciemny, ciepły ton z bogatym sustainem i wyraźną głębią. Dzięki długości 60 mm i średnicy 21 mm jest idealnym wyborem dla gitarzystów akustycznych i elektrycznych, którzy chcą mieć pełny kontakt z większą liczbą strun i uzyskać maksymalnie melodyjny dźwięk.
Masywna mosiądz nadaje brzmieniu gęstość, okrągłość i długi wybrzmiewanie, co docenisz podczas solówek bluesowych, akompaniamentów slide i otwartych strojeń. Dłuższa wersja 60 mm umożliwia wygodne granie akordów i płynne przejścia między strunami, a średnica 21 mm (0,83") zapewnia wygodne ułożenie na palcu i stabilne prowadzenie po gryfie.