Logo
Cajony drewniane

Meinl SC100BW

Cajon /
Nie chcesz czekać? Wypróbuj alternatywę












Meinl SC100BW z serii Snarecraft to instrument, który doskonale łączy precyzyjną artykulację rytmiczną z ciepłym i pełnym brzmieniem. Jego podstawą jest korpus z brzozy bałtyckiej (7 warstw), który zapewnia mu mocny basowy uderzenie i doskonałą projekcję dźwięku. Materiał ten jest ceniony również w produkcji najwyższej klasy zestawów perkusyjnych ze względu na swoje naturalnie zrównoważone brzmienie. Powierzchnia gry wykonana jest z atrakcyjnej wizualnie płyty czołowej z drewna korzeniowego (Burl Wood), która reaguje wrażliwie na każde uderzenie i wytwarza ostre, chrupiące dźwięki slapowe.

O wysoce ekspresyjne i czułe brzmienie snare'a dbają dwa wewnętrzne zestawy sztywnych drutów snare'a, które są napięte względem płyty grającej i gwarantują spójny oraz wyraźnie zdefiniowany efekt „snare”. Aby zapewnić maksymalny komfort gry i lepszy kontakt z instrumentem, krawędzie powierzchni grystarannie zaokrąglone, co docenisz zwłaszcza podczas dłuższych sesji muzycznych. Stabilność instrumentu zapewniają gumowe nóżki, a o optymalne rozprzestrzenianie się dźwięku dba tylny otwór rezonansowy.

Meinl to renomowany niemiecki producent instrumentów perkusyjnych, którego produkty są synonimem jakości i innowacji. Model SC100BW to doskonały wybór dla perkusistów i perkusjonistów, którzy poszukują niezawodnego i świetnie brzmiącego instrumentu na koncerty akustyczne, sesje unplugged lub do sali prób. Dzięki połączeniu najwyższej klasy materiałów, przemyślanej konstrukcji i dopracowanym detalom ten cajon zapewni Ci inspirujące brzmienie i radość z gry.
Oceń opis tego produktu
Wyprzedane
Produkt jest obecnie niedostępny. Możesz wybrać alternatywę lub ustawić powiadomienie o dostępności, a poinformujemy Cię, gdy tylko będzie ponownie dostępny.
568,00 zł
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Cechy
  • Kolor Natural 
  • Kolor producenta Burl Wood 
  • Ręczna praca Nie 
Materiał
  • Pudło Brzoza 
  • Płyta przednia Producent nie podaje 
Wymiary i waga
  • Wymiary 298 x 502 x 298 mm 
  • Masa 4,51 kg
Akcesoria
  • Pokrowiec Nie 
Kraj produkcji
  • Kraj pochodzenia Bułgaria 
Informacje o producencie Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
. Meinl SC100BW
Wyprzedane
568,00 zł
Podobne frazy
Kategorie
Marki