LD Systems LDDP2400X
Końcówka mocy /
LD Systems DP2400X to dwukanałowy wzmacniacz mocy o mocy 2400 W.
Model DP2400X jest najnowszym członkiem rodziny wzmacniaczy mocy DEEP2. W odpowiedzi na prośby wielu klientów seria ta została rozszerzona o nowy, wydajny wzmacniacz, który jest kompatybilny również z systemami 2-omowymi. Umożliwia on zatem pracę z mocą 2 x 1200 W przy obciążeniu 2 omów, 2 x 950 W przy obciążeniu 4 omów i 2 x 600 W przy obciążeniu 8 omów (wszystkie wartości podane są w mocy RMS). Podobnie jak inne wzmacniacze z serii DEEP2, DP2400X wykorzystuje obwody klasy H zasilane standardowym zasilaczem oraz te same specyfikacje obwodów zabezpieczających, obejmujące integrację dwóch dwustopniowych wentylatorów chłodzących reagujących na temperaturę roboczą. Jedną ze specjalnych funkcji jest przełączalny filtr dolnoprzepustowy 12 dB lub filtr dolnoprzepustowy 12 dB, regulowany w zakresie od 25 Hz do 150 Hz na obu kanałach. Dzięki temu DP2400X może być używany jako wzmacniacz do subwooferów, a nawet do realizacji wydajnego systemu bi-ampingowego. Po wyłączeniu filtrów staje się on zwykłym dwukanałowym wzmacniaczem mocy.
Wzmacniacz umożliwia podłączenie sygnałów liniowych poprzez kombinowane wejścia XLR / Jack 6,3 mm, a dzięki wyjściu XLR LINK można przesłać sygnał np. do innego wzmacniacza lub aktywnych monitorów itp. Do podłączenia zestawów głośnikowych służą profesjonalne złącza NL4 Speakon.
Oceń opis tego produktu
Dostępne w ciągu 2 tygodni
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkcje
  • Sterowanie 2 x Gain, 2 x Filter switch, 2 x FQ pot
  • Montaż 19" Tak
Cechy
  • Moc 2400 W
  • Impedancja 8/4/2 Ohm
  • Liczba kanałów
  • Zakres częstotliwości 20 Hz - 20 kHz
Wejścia i wyjścia
  • Wejścia Combo XLR / Jack 6,3 mm