Logo
7-strunowe

Jackson Pro Plus Dinky Modern HT7 MS EB SOC

Siedmiostrunowa gitara elektryczna / HN259150
Seria Pro Plus od amerykańskiej marki Jackson reprezentuje profesjonalnej jakości gitary elektryczne przeznaczone dla aktywnych muzyków i szerokiej publiczności muzycznej. Ponadto instrumenty o typowym dla firmy designie, wysokiej jakości wykonania i świetnych właściwościach gry można nadal nabyć w cenie, która nie nadszarpnie budżetu.

Korpus siedmiostrunowej gitary elektrycznej Pro Plus Series DK Modern HT7 MS Satin Orange Crush wykonano z lipy. Hebanowa podstrunnica wyposażona w dwadzieścia cztery progi jumbo ze stali nierdzewnej jest przyklejona do przykręcanej trzyczęściowej szyjki z klonu i wenge wzmocnionej grafitowym usztywnieniem.

Popularna obecnie koncepcja multi-scale, czyli wyposażenie podstrunnicy w ukośnie ułożone progi, daje instrumentowi zmienną menzurę (648 mm - 686 mm) i optymalne napięcie strun. Połączony promień podstrunnicy pozwala zarówno na wygodne riffowanie na progu zerowym, jak i komfortowe, ultraszybkie shreddowanie na wyższych pozycjach. Orientację po powierzchni podstrunnicy ułatwiają przesunięte znaczniki pozycji z imitacji masy perłowej i świecące kropki z boku, zapewniające doskonałą widoczność nawet w najciemniejszych częściach sceny.

Dwa aktywne humbuckery Fishman Fluence Modern PRF-MH8 gwarantują przeszywająco agresywne, dynamiczne brzmienie. Przełączając się między dwiema konfiguracjami przetworników (funkcja push/pull tone shutter), oferują one to, co najlepsze z obu światów - pełne agresywne brzmienie aktywnych przetworników oraz dynamikę i uderzenie pasywnych. Stabilne strojenie i dobry sustain są gwarantowane dzięki mocowaniu strun przez zerowy próg TusQ XL w mechanizmach blokujących Gotoh oraz przez solidny mostek Hipshot 7 przez korpus gitary.

Gitara dostarczana jest w pokrowcu.

Od kilkudziesięciu lat gitary elektryczne amerykańskiej marki Jackson cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim muzyków z zespołów metalowych, metal/core, HC czy djent, którzy wyznają głośne brzmienie z mniej lub bardziej rozcieńczoną dawką agresji, o czym świadczy lista graczy firmy.
Oceń opis tego produktu
Obecnie niedostępne
Funkce
  • Sterowanie 1x Volume, 1x Tone (Push/Pull) 
  • Przełącznik 3 pozycyjny 
Vlastnosti
  • Kolor producenta Satin Orange Crush 
  • Kolor Oranż 
  • Wykończenie Mat 
  • Typ Super ST model 
  • Profil szyjki Producent nie podaje 
  • Menzura 686 mm
  • Promień 12 - 16 "
  • Ilość progów 24 
  • Rozmiar prógu zerowego 47,6 mm
  • Konfiguracja przetworników H-H 
  • Przetworniki 2x Fishman Fluence Modern PRF-MH8 
  • Mostek Stały 
  • Tunery Gotoh Locking 
  • Hardware Czarny 
  • Struny Nickel Plated Steel (.009-.054 Gauges) 
Materiál
  • Pudło Lipa 
  • Top Nie zawiera 
  • Szyjka Klon/Wenge 
  • Gryf Heban 
Vstupy a výstupy
  • MIDI Nie 
  • USB Nie 
Příslušenství
  • Futerał Nie 
  • Pokrowiec Tak 
Země výroby
  • Kraj pochodzenia Korea Południowa 
Informacje o producencie Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty








Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki