Magazyn główny Na stanie 5 szt
Dzięki dołączonym kablom USB-A, USB-C i Lightning można łatwo podłączyć do wszystkich urządzeń iPhone, iPad i Android, a także komputerów Mac i PC. Dwa wejścia liniowe RCA są idealne do podłączenia miksów DJ-skich lub wielokanałowych, ale również świetnie nadają się do podłączenia klawiatur, syntezatorów i modułów perkusyjnych. Niezależnie od tego, czy chcesz transmitować swój własny set DJ-ski, nagrywać próbę zespołu, słuchać swojego ulubionego utworu, czy nawet prowadzić podcast, iRig Stream może podłączyć ogromną liczbę urządzeń. iRig Stream posiada 24bit/48kHz przetworniki A/D i D/A, aby zapewnić czysty, profesjonalny sygnał niezależnie od platformy, do której jest podłączony. Regulowane wzmocnienie wejściowe i czytelne wskaźniki poziomu pozwalają błyskawicznie ustawić żądany poziom dźwięku.
iRig Stream zawiera gniazdo wejściowe TRRS słuchawek/mikrofonu, które jest podłączone tak jak smartfon, więc możesz rozmawiać w tym samym czasie, gdy odtwarzana jest muzyka. Wejście mikrofonowe, które oferuje również regulację głośności, jest połączone z wejściami stereo, aby zapewnić współpracę z każdą aplikacją. Pozytywną stroną jest to, że złącze TRRS jest kompatybilne z większością słuchawek z wbudowanymi mikrofonami, ale także z produktami IK, takimi jak iRig Mic Lav, iRig Mic i iRig Pre, oferując szeroki zakres zastosowań w każdej sytuacji. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś przesyłać lub udostępniać dźwięk na portalach społecznościowych, wiesz, że wiele aplikacji obsługuje tylko sygnał monofoniczny. Urządzenie iRig Stream posiada przełącznik mono/stereo, który umożliwia kompensację sygnału. Pozycja Stereo odtwarza oba wejścia jako lewy i prawy kanał, a pozycja Mono miksuje oba kanały w jeden, nie tracąc żadnego z sygnałów z żadnego z nich.
iRig Stream oferuje przydatną funkcję "loopback", która pozwala na miksowanie wyjścia urządzenia z sygnałem przychodzącym. Wciągnij swoją ulubioną aplikację muzyczną do swojego "podkładu muzycznego", graj na swoim instrumencie w tym samym czasie i wyślij oba sygnały razem do wideo lub transmisji na żywo - wszystko na jednym urządzeniu! iRig Stream współpracuje z każdą aplikacją, która nagrywa lub strumieniowo przesyła dźwięk lub wideo, więc można go używać na wiele sposobów. Aby rozpocząć pracę, IK oferuje aplikację iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - łatwą w użyciu, wysokiej jakości aplikację do nagrywania audio i wideo.
iRig Stream jest idealny do użytku w podróży. Dzięki niewielkim rozmiarom można go łatwo schować np. do kieszeni plecaka. Jest on zasilany przez podłączone urządzenie, ale może być również ładowany za pomocą opcjonalnego zasilacza.
Parametry
- Częstotliwość próbkowania: 16, 24bit/44.1, 48 kHz
- Kompatybilność: Windows 7, 8, 10; MacOS 10.6 ->; iOS 6.0 -> Android 5.0 ->
- Typ: Interface
- Liczba wyjść analogowych: 1
- Liczba wejść mikrofonowych: 0
- Liczba wejść: 1
- Liczba wyjść: 1
- MIDI: Nie
- SPDIF: Nie
- ADAT: Nie
- Wyjście słuchawkowe: Tak
- Zasilanie phantom: Nie
- Montaż 19": Nie
- Oprogramowanie: iRig Recorder LE, iRig Recorder 3 for Android
