Ibanez MDM1600-CTL
Nowość Elektryczna gitara basowa /
Dwa przetworniki single-coil Delta S4J zapewniają instrumentowi szeroką gamę barw dźwiękowych. Elastyczność ustawień dźwięku gwarantuje aktywny przedwzmacniacz Ibanez Sonitech S z regulatorami głośności, tonów, potencjometrem Balancer i trzypozycyjnym korektorem wzbogaconym o trzypozycyjny przełącznik częstotliwości środkowych. Korektor można ominąć za pomocą pokrętła tonowego typu push/pull. Dzięki systemowi Hexa Mid można wybierać spośród dwóch banków przełączników częstotliwości środkowych, czyli łącznie sześciu punktów częstotliwościowych (1 kHz, 850 Hz, 600 Hz, 450 Hz, 350 Hz, 250 Hz).