Logo
Pozostałe

G&L Tribute Doheny Shell Pink RW

Gitara elektryczna / HN272290
Gitary elektryczne G&L Doheny z bardziej przystępnej cenowo serii Tribute łączą przesuniętą konstrukcję korpusu ze specjalnie zaprojektowanymi przetwornikami jazzowymi Magnetic Field Design z pojedynczą cewką. Model Tribute Doheny Shell Pink RW posiada topolowy korpus, przykręcaną klonową szyjkę o przyjemnym profilu "Medium C" oraz palisandrową podstrunnicę wyposażoną w dwadzieścia dwa niklowe progi Medium Jumbo. Orientację na podstrunnicy ułatwiają bloki pozycyjne z masy perłowej.

Pod względem konstrukcji, przetworniki jazzowe MFD (Magnetic Field Design) przypominają przetworniki jumbo MFD ASAT Special, w porównaniu do których oferują bardziej dzwoniący dźwięk "jangle" i czucie niż "twang" modeli T. Charakter brzmienia można regulować za pomocą potencjometru głośności, dwóch pokręteł tonów wysokich i niskich oraz trójpozycyjnego przełącznika przetworników.

Struny zakotwiczone są w maszynkach do strojenia o przełożeniu 18:1 i tremolo Dual Fulcrum. Ładne wykonanie podkreśla biały pickguard i stylowa główka.

Marka G&L została założona na przełomie lat 70-tych i 80-tych przez Leo Fendera, George'a Fullertona i Dale'a Hyatta. Projekt gitar elektrycznych i basów z logo G&L jest wskazówką, jak mogłyby wyglądać inne znane na całym świecie marki, gdyby Leo Fender nie pozbył się marki w połowie lat 60-tych.
Oceń opis tego produktu
Ten produkt nie jest już w sprzedaży.
Ten produkt nie zawiera żadnych parametrów.
Informacje o producencie Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty








Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki