Z powodu czeskiego święta państwowego infolinia obsługi klienta jest niedostępna. Zamówienia będziemy ekspediować aż 9 maja 2025 r.
Logo
Pozostałe

Fender Squier J Mascis Jazzmaster VWT

(1) Gitara elektryczna / HN252944
Gitara elektryczna SQ J MASCIS JAZZMASTER VWT powstała we współpracy z wokalistą i gitarzystą słynnego amerykańskiego zespołu rockowego Dinosaur Jr. J Mascisem, który decydował o wykończeniu, osprzęcie i przetwornikach. Jest to Jazzmaster z bardziej przystępnej cenowo linii Fender Squier.

Korpus gitary z drewna lipowego ozdobiony jest wykończeniem w połysku i kolorystyką Vintage White. Do klonowej szyjki o wygodnym profilu C przyklejona jest figowa podstrunnica wyposażona w dwadzieścia jeden progów w rozmiarze jumbo i białe kropki pozycyjne. Struny osadzone są w maszynkach do strojenia w stylu vintage, a nad podstrunnicą Adjusto-Matic w tradycyjnym dla Jazzmasterów pływającym tremolo. Stylistykę podkreśla anodowany aluminiowy pickguard oraz logo Fender Squier Jazzmaster na główce.

Dwa przetworniki Soapbar Single-Coil Jazzmaster nadają gitarze brzmienie z autentyczną podstrunnicą Fendera. Jest to również respektowane w konstrukcji przetworników, gdzie do wyboru mamy dwa obwody (Lead i Rhythm). W pierwszym z nich aktywne są oba pickupy ze standardowymi możliwościami regulacji brzmienia za pomocą potencjometrów volume, tone shutter oraz trójpozycyjnego przełącznika pickupów. W obwodzie Rhythm aktywny jest tylko przetwornik neck, jego brzmienie można kształtować za pomocą dwóch pokręteł (tarcz) z funkcjami Volume i Tone.
Oceń opis tego produktu
Na stanie
2 180,00 zł
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkce
  • Sterowanie 2x Volume, 2x Tone, 1x Lead/Rhythm Circuit switch 
  • Przełącznik 3 pozycyjny 
Vlastnosti
  • Kolor producenta Vintage White 
  • Kolor Biały 
  • Wykończenie Połysk 
  • Typ Jazzmaster 
  • Profil szyjki
  • Menzura 648 mm
  • Promień 9,5 "
  • Ilość progów 21 
  • Rozmiar prógu zerowego 42,5 mm
  • Konfiguracja przetworników S-S 
  • Przetworniki 2x Single-Coil Jazzmaster 
  • Mostek Tremolo jednostronne 
  • Tunery Fender 
  • Hardware Chrom 
  • Struny Fender USA 250R Nickel Plated Steel (.010-.046 Gauges) 
Materiál
  • Pudło Lipa 
  • Top Nie zawiera 
  • Szyjka Klon 
  • Gryf Figowiec 
Vstupy a výstupy
  • MIDI Nie 
  • USB Nie 
Příslušenství
  • Futerał Nie 
  • Pokrowiec Nie 
Země výroby
  • Kraj pochodzenia Chiny 
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty
Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki