Logo
Double Cut

Epiphone SG Custom Ebony

Gitara elektryczna / HN216301
Gitary elektryczne SG z podwójnym wycięciem firmy Epiphone są bardziej przystępną cenowo alternatywą dla oryginalnych gitar z logo Gibsona. W szczególności seria SG Custom oferuje "esgé" w bardziej luksusowym wydaniu.

Korpus tej gitary wykonany jest z mahoniu. Hebanowa podstrunnica z dwudziestoma dwoma progami Medium Jumbo jest przyklejona do mahoniowej szyjki o profilu "SlimTaper". Bloki pozycjonujące wykonane z imitacji macicy perłowej ułatwiają poruszanie się po jego powierzchni.

Dwa fabryczne humbuckery Alnico Classic Pro nadają brzmieniu gitary uderzenie, pełnię i ciepło, którego potrzebujesz. Charakter brzmienia można regulować za pomocą dwóch potencjometrów głośności, regulatorów barwy oraz trójpozycyjnego przełącznika pickupów. Struny są zakotwiczone w zerowym progu (Graph Tech) w firmowych maszynkach do strojenia z imitacją kości słoniowej, solidnej główce LockTone oraz pręcie trussa. Stylowy wygląd gitary podkreślają złote okucia, binding na szyjce i główce oraz czarny pickguard i logo na główce.
Oceń opis tego produktu
Ten produkt nie jest już w sprzedaży.
Ten produkt nie zawiera żadnych parametrów.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty








Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki