Z powodu czeskiego święta państwowego infolinia obsługi klienta jest niedostępna. Zamówienia będziemy ekspediować aż 9 maja 2025 r.
Logo
Comba akustyczne

Boss Acoustic Singer Live LT

Combo do instrumentów akustycznych / HN212233
Seria zestawów akustycznych Acoustic Singer została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o wokalistach-songwriterach z gitarą lub innym instrumentem akustycznym, zapewniając wszystko, czego potrzebują do wysokiej jakości występu. Model Acoustic Singer Live LT jest "lekką" wersją modelu Singer Live "posiekanego" z funkcją Looper i Harmony. Na dwóch kanałach, instrumentalnym i mikrofonowym, oferuje osobne sterowanie w postaci trzypasmowego EQ, potencjometrów głośności kanałów oraz wbudowanej jednostki efektów, gdzie brzmienie gitary lub innego instrumentu akustycznego wspomagane jest przez pogłos plus efekty delay lub chorus, wokalu przez pogłos i efekty delay/echo. Oczywiście nie zabrakło regulacji głośności Master Volume oraz filtra Anti-Feedback/Notch, który eliminuje efekt sprzężenia poprzez tłumienie zakłócających częstotliwości.

Tylny panel combo oferuje wyjście XLR DI do bezpośredniego podłączenia combo do miksera lub PA, wejście dla zewnętrznych źródeł dźwięku (Aux in) z regulacją głośności wejścia, USB do połączenia z komputerem PC/laptopem DAW, wyjście stereo Rec/Phones 6,3 mm jack, które może być użyte do bezpośredniego nagrywania (podłączenie do soundbara) lub do cichego grania ze słuchawkami, oraz wejście na footswitch (nie dołączony).

Maksymalna moc wyjściowa komba wynosząca 60 W sprawia, że 6,5-calowy głośnik/woofer i jednocalowy głośnik wysokotonowy stają się rzeczywistością.

Oceń opis tego produktu
Dostępne od 15.5.2025
1 672,00 zł
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkce
  • Sterowanie 2x Volume, 2x Bass, 2x Middle, 2x Treble, 2x Effect, 2x Reverb, 1x Master, 1x Anti-Feedback/Notch 
  • Reverb Tak 
  • Procesor efektów Tak 
  • Praca na baterie Nie 
  • Gniazdko Nie 
Vlastnosti
  • Moc 60 W
  • Głośnik 1x 6,5 + 1x 1 "
  • Liczba kanałów
  • Rodzaj głośników N/A 
  • Rodzaje efektów Delay, Echo, Chorus, Reverb 
Vstupy a výstupy
  • Liczba wejść
  • Wejście dla mikrofonu Tak 
  • Pętla efektów Nie 
  • Wejście MP3/liniowe Tak 
  • MIDI Nie 
  • USB Tak 
  • Wejście dla footswitch Tak 
Rozměry a hmotnost
  • Wymiary 364 x 300 x 271 mm 
  • Masa 10,2 kg
Příslušenství
  • Footswitch dołączony Nie 
Země výroby
  • Kraj pochodzenia Malezja 
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty
Rekomendowane akcesoria






















Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki