Behringer PMP2000D
Konsoleta mikserska ze wzmacniaczem /
Behringer EropowerPMP2000 to kompaktowy mikser z wzmacniaczem o mocy do 2000 W. Dzięki niemu nagłośnienie mniejszych i średnich imprez towarzyskich nie będzie żadnym problemem. Mikser oferuje 6 kanałów mono i 3 kanały stereo, 9 wejść mikrofonowych oraz dwa wejścia stereo do podłączenia urządzeń z własnym regulatorem głośności, takich jak zewnętrzne odtwarzacze.
Wbudowany wzmacniacz oferuje 2x 1000 W lub 2000 W w trybie mostkowym. W praktyce oznacza to, że można podzielić wyjścia na dwa lub wykorzystać całą moc.
Mikser można zintegrować z systemem bezprzewodowym Behringer (nie wchodzi w skład zestawu).
Oceń opis tego produktu
Dostępne od 30.9.2026
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkcje
  • EQ kanałów mikrofonowych 3 pasma
  • Montaż 19" Nie