Behringer EPS500MP3
System nagłośnieniowy /
Behringer EPS500MP3 to przenośny ośmiokanałowy system PA o maksymalnej mocy wyjściowej 500 W (250 W + 250 W). Głośniki są wyposażone w ośmiocalowy subwoofer i ośmiocalowy głośnik wysokotonowy. Oferuje odtwarzanie plików MP3 z USB, cztery zasilane fantomowo wejścia mikrofonowe/liniowe i dwa kanały stereo, dwupasmowy korektor na każdym kanale, wbudowany cyfrowy pogłos i łączność bezprzewodową za pośrednictwem ULM. Zestaw zawiera mikrofon XM1800S, kabel mikrofonowy, dwa kable głośnikowe, uchwyt mikrofonowy i adapter do mocowania głośnika do standardowych statywów głośnikowych (36 mm).
Oceń opis tego produktu
Dostępne od 19.6.2026
Cena z VAT
DARMOWA wysyłka
Funkcje
  • Bluetooth Nie
  • Praca na baterie Nie
  • Gniazdko 35 mm
Cechy
  • Moc 500 W
  • Odtwarzacz basowy 8 "
  • Głośnik wysokotonowy 1 "
  • Zakres częstotliwości 50 Hz - 20 kHz
Wejścia i wyjścia
  • Wejścia 4x XLR, 4x Line In jack 6,3 mm, 4x RCA
  • Wyjścia 2x Monitor Out jack 6,3 mm TRS, 2x Main Out jack 6,3 mm
Wymiary i waga
  • Wymiary 466 x 276 x 257 mm