Odstąpienie od umowy kupna

Informacje ogólne

Naszym celem jest Państwa zadowolenie z instrumentu zakupionego w naszym sklepie. Dlatego znacząco wydłużyliśmy przewidziany ustawowo czas na odstąpienie od umowy (zwrot towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny).

Na poinformowanie nas o chęci odstąpienia od umowy kupna mają Państwo 30 dni od momentu przekazania towaru przez przewoźnika lub odbioru w sklepie stacjonarnym. Towar mogą Państwo odesłać z powrotem lub zwrócić w każdym naszym sklepie stacjonarnym. W terminie 14 dni od przyjęcia oświadczenia zwrócimy Państwu kwotę zapłaconą za towar.

Procedura

Prosimy o przyniesienie towaru do naszego dowolnego sklepu stacjonarnego lub odesłanie na poniższy adres. Skontaktuj się z działem reklamacyjnym i zamówimy kuriera, który odbierze towar na nasz koszt (1 raz w 90 dniach).

AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz
Dział zwrotów
Mezi Vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany
Email:
Godziny otwarcia Działu zwrotów: Pn-Pt 10-17godz.

Prosimy o dołączenie do towaru formularza odstąpienia od umowy kupna oraz kopii dokumentów potwierdzających zakup.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w transakcji lub we wzajemnie uzgodniony sposób.

Jeżeli chcą Państwo wymienić towar na inny, proszę podać kod wybranego towaru (HN...). Jeżeli towar znajduje się w magazynie, zostanie on niezwłocznie do Państwa wysłany. Ewentualna różnica w cenie zostanie rozwiązana za pomocą dopłaty lub zwrotu nadpłaty.

Uwaga

Wysyłany towar należy starannie zapakować. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne uszkodzenia powstałe w trakcie transportu.

Jeżeli środki pieniężne są zwracane na konto bankowe poza Rzeczpospolitą Polską, kupujący pokrywa wszystkie opłaty bankowe związane z wykonaniem międzynarodowej transakcji.

Proszę nie wysyłać towaru za pobraniem. Przesyłki tego typu nie będą odbierane. Jeżeli jako kupujący odstąpią Państwo od umowy, ponoszą Państwo koszty związane ze zwróceniem towaru sprzedającemu, również w przypadku, gdy towar ze względu na swój charakter nie może zostać zwrócony zwykłą drogą pocztową.

Jeżeli zamówienie lub jego część zostało opłacone za pomocą bonu podarunkowego, ewentualny zwrot również zostanie dokonany w postaci bonu.

Inne zasady wynikające z przepisów

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu środków pieniężnych kupującemu wcześniej, niż do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia dowodu odesłania towaru.

W sytuacji odstąpienia od umowy koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

W przypadku odstąpienia od umowy konsument ma prawo do zwrotu kosztów poniesionych za dostarczenie towarów jedynie w wysokości najtańszego oferowanego sposobu dostawy (w sytuacji, gdy wybrali Państwo droższy sposób dostawy).

W wypadku towaru cyfrowego z dostawą online nie można odstąpić od umowy kupna. Klient ma możliwość zapoznać się z cyfrowym towarem przed kupnem za pomocą wersji próbnej.

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r., konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w odniesieniu do umów:

 • dotyczących dostawy towarów, które zgodnie z życzeniem konsumenta zostały zmodyfikowane lub dostosowane do jego indywidualnych potrzeb
 • dotyczących dostawy towarów ulegających szybkiemu zepsuciu, jak i towarów, które po dostarczeniu zostały nierozłącznie połączone z innymi towarami
 • dotyczących towarów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, które kupujący wyjął z opakowania i ze względów higienicznych nie można ich zwrócić
 • w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe, jeżeli kupujący po dostarczeniu naruszył ich opakowanie.
 • © AUDIO PARTNER s.r.o.

  Wyszukiwane hasła

  Kategorie

  Marki

  Proszę czekać