Zawsze najlepsza cena. Nawet po zakupie

Wszystko staramy się oferować za najniższą cenę na rynku. Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza (znajdziesz go przy każdym produkcie pod ceną), a my postaramy się jeszcze obniżyć naszą cenę. Jeżeli uda Ci się znaleźć niższą cenę po zakupie u nas, odezwij się do 30 dni na adres komunikacja@kytary.pl. Jeżeli będzie to możliwe, otrzymasz rekompensatę różnicy w cenie w formie bonusu klienckiego.

Na Kytary.pl masz zawsze pewność korzystnego zakupu. Więcej informacji tutaj.

30 dni na wypróbowanie

Może zdarzyć się, że pomimo rozważnego wyboru, instrument nie spełni Twoich oczekiwań. Chcemy, byś z zakupionego u nas instrumentu był zadowolony w 100%, dlatego dajemy Ci możliwość zwrotu towaru do 30 dni od zakupu.

W ten sposób zyskujesz pewność, że na Kytary.pl wybierzesz instrument, który skradnie Twoje serce. Więcej informacji tutaj.

W przypadku zwrotu towaru zapłacimy za jego transport

Naszym celem jest, abyś mógł maksymalnie skupić się na swojej muzyce. Jeśli zdecydujesz się na zwrot zakupionego towaru lub jego wymianę, w ciągu pierwszych 14 dni od otrzymania przesyłki zapewnimy jego odbiór na nasz koszt. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami pod adresem e-mail http://controls.kytary.cz/Content/Controls?ct=Email&name=reklamacja&address=kytary.pl}. Z tej usługi można skorzystać raz na 90 dni. W ciągu pozostałych 16 dni możesz zwrócić nam towar na koszt własny.

Skup się na istotnych kwestiach, resztą zajmiemy się my. Więcej informacji tutaj.

Każdy zakup uprawnia Cię do zniżki

Każdy zakup, którego dokonasz w sklepie internetowym Kytary.pl, przyniesie Ci nie tylko ogromną radość, ale również bonus kliencki, naliczony na Twoim koncie klienta. Kwota dowolnego kolejnego zamówienia będzie mogła zostać pomniejszona za pomocą tego bonusu..

Przy zakupie na Kytary.pl zyskasz zawsze coś więcej.. Więcej informacji o bonusie klienckim.

Certyfikowany sprzedawca UE

Kytary.pl są sprzedawcą instrumentów muzycznych, posiadającym ogromne zasoby magazynowe i rozpowszechniającym radość z muzyki i instrumentów muzycznych już od 2000 roku. W tym okresie udało nam się uzyskać wiele prestiżowych nagród i certyfikatów.

U nas masz pewność bezpiecznego i satysfakcjonującego zakupu.

Transport za darmo i przedłużona gwarancja

Muzyka kultywuje otaczający nasz świat, dlatego za pomocą usług ponadstandardowych staramy się pomagać muzykom w ich pracy. Poza innymi korzyściami możesz również liczyć na przedłużoną 3-letnią gwarancję i darmowy transport już przy zamówieniu powyżej 590,00 zł.

Na przesyłki ponadgabarytowe nie można uzyskać darmowej dostawy.

Zadowolenie klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Ogromne zasoby magazynowe

Co muzyk, to inny gust i styl. Abyśmy w perspektywie długoterminowej mogli spełniać życzenia nawet tych najbardziej wymagających klientów, dysponujemy ogromnymi zasobami magazynowymi. Dzięki temu gwarantujemy najszerszy wybór instrumentów muzycznych bez względu na styl i gatunek. W naszym magazynie głównym czekają na Ciebie tysiące instrumentów muzycznych.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Zespół profesjonalistów na zielonej linii

Jeśli potrzebujesz porady odnośnie wyboru instrumentu muzycznego, sprzętu lub rozmowy na temat możliwości efektów gitarowych, instrumentów klawiszowych lub na jakikolwiek inny temat, nie wahaj się i zadzwoń pod numer 800 012 208. Godziny otwarcia linii znajdziesz tutaj. Przygotowaliśmy dla Ciebie także doradcę zakupowego on-line.

Zadzwoń do nas. :-)

Szybkie płatności, wysyłka w ramach jednego dnia i transport gratis

Dla zachowania Twojego najwyższego komfortu, możesz u nas płacić bezpiecznie on-line za pomocą karty płatniczej. Możesz także skorzystać z bramki płatniczej GoPay, płacąc w ten sposób bezpośrednio ze swojego internetowego konta bankowego. Więcej o wszystkich formach płatności tutaj.

Dzięki zaawansowanym procesom logistycznym zapewniamy szybko i dokładną wysyłkę w ramach Unii Europejskiej. Wszystkie zamówienia przyjęte w dniu roboczym do godziny 16:00 na towary, które są dostępne w naszym magazynie, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Już przy zakupie powyżej 590,00 zł, transport do Polski jest darmowy. Na przesyłki ponadgabarytowe nie można uzyskać darmowej dostawy. Więcej o formach dostawy tutaj.

Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś.

Specjalizowany serwis instrumentów

Swój asortyment znają najlepiej Ci, którzy potrafią go również specjalistycznie naprawić. Z tego względu w naszym magazynie głównym w Pradze prowadzimy unikatowe centrum serwisowe, w którym Twoimi instrumentami, aparaturą i sprzętem dźwiękowym zajmie się zespół najlepszych profesjonalistów. Więcej o naszym serwisie.

Rozumiemy instrumenty muzyczne i Twoje wymagania.

© AUDIO PARTNER s.r.o.

Wyszukiwane hasła

Kategorie

Marki

Proszę czekać