Dlaczego kupować na Kytary.pl

Ogromne rezerwy sprzętu muzycznego dostępnego od ręki

Każdy muzyk ma inny gust i styl. Abyśmy ciągle mogli sprostać wymaganiom i tych najbardziej wymagających muzyków, utrzymujemy ogromny poziom zapasów instrumentów myzycznych, akcesorów muzycznych, sprzętu audio i oświetlenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szeroki asortyment sprzętu dla muzyków o różnych stylach i gatunkach muzycznych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – od początkujących do bardzo doświadczonych i wymagających muzyków.

Dzięki ogromnej pojemności naszych magazynów jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny.

Jesteśmy na rynku już 15 lat.

Właścicielem sklepu Kytary.pl jest firma AUDIO PARTNER, zatrudniająca około 100 osób. Oprócz naszych stałych pracowników, współpracujemy z setkami zewnętrznym osób i firm z Polski, Czech i Słowacji. Jeśli to możliwe, zawsze wspólpracujemy z lokalnymi przewoźnikami i firmami.

Od początku naszej działalności z e-shop skorzystało kilkadziesiąt tysięcy muzyków. Doceniamy fakt, że 98% klientów było zadowolonych z naszych usług i bez wahania polecili nas swoim znajomym. To właśnie dzięki naszym klientom – zadowolonym muzykom – jesteśmy na rynku już 15 lat, ciągle zwiększając jakość oferowanych przez nas usług.

Szybkie płatności, wysyłka tego samego dnia i bezpłatna dostawa

Dla waszej maksymalnej wygody możecie u nas płacić on-line kartami płatniczymi. Możecie też skorzystać z PayU i zapłacić bezpośrednio z waszego internetowego konta bankowego. Więcej informacji na temat form płatności znajdziecie tutaj.

Dzięki sprawdzonym procesom logistycznym zapewniamy szybką i dokładną wysyłkę na terenie EU. Wszystkie zamówienia otrzymane w dzień roboczy do godziny 14:00 na towar, który mamy w centralnym magazynie, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Co więcej, zamówienie możecie śledzić online.

Program Bonus dla klientów Kytary.pl

Celem istnienia premii jest nagradzanie lojalnych klientów Kytary.pl. Bonus działa jak wirtualne pieniądze, klient otrzyma go przy każdym zamówieniu na jego nazwisko i powiązane ze swoim kontem klienta. Każdy towar ma inną liczbę premii, która klient otrzymuje przy zakupie. Ta liczba nie jest stała i może się zmieniać w czasie. To nie ma znaczenia, czy klient dokonuje zamówienia w sklepie internetowym, oddziału lub przez telefon. Jeśli zamówienie nie zostało wykonane w e-sklepie, klient powinien to zgłosić, a na jego konto zostanie dodany 1 bonus = 1 PLN, który może obniżyć cenę następnego zamówienia. Jeśli klient zwraca towar lub anuluje zamówienie, zyskany bonus zostanie odliczony. Aktualny stan konta bonusowego "Mój bonus" znajdziesz tak, że zalogujesz się do swojego konta klienta, następnie otworzysz menu kliknięciem na swoje imię, które można znaleźć w prawym górnym rogu. Kytary.pl zastrzegają sobie prawo do dodania lub usunięcia premii według własnego uznania. Bonus jest ważny 1 rok. W jednym zamówieniu minimalnie można wykorzystać 1 bonus, maksymalnie 3000 PLN. Za pomocą bonusu można zapłacić nawet do 50% taniej.

Kompletne informacje o programie bonusowym można znaleźć tutaj.

Oferujemy darmową wysyłkę na terenie całego kraju przy zamówieniach powyżej 150 zł (kurier GLS/Toptrans).

Dobrze wiemy, co znaczy, kiedy cieszycie się na nowy instrument i nie możecie się go doczekać. Zamówiony towar, który mamy w centralym magazynie, otrzymacie w większości przypadków w ciągu 48 godzin. Wiecej informacji na temat dostawy znajdziecie tutaj.

3 letnia gwarancja oraz 30 dni na zwrot pieniędzy

Chcemy, żebyście byli zadowoleni i oferujemy Wam coś extra. Zdecydowaliśmy się wydłużyć okres gwarancji. U nas okres gwarancyjny macie przedłużony do 3 lat.

Może się stać, że mimo starannego wyboru, instrument nie spełnia Waszych oczekiwań i pragnień. Muzyka bezwzględnie wymaga doskonałego połącznia miedzy muzykiem i instrumentem. Chcemy abyście byli całkowicie usatysfakcjonowani, dlatego przedłużyliśmy okres na zwrot pieniędzy do 30 dni od złożenia zamówienia z Kytaru.pl.

Wspieramy muzykę

Muzyka jest jednym z najlepszych sposobów jak pielęgnować kulturę, gusta oraz otoczenie około nas. Muzyka jest jednoczenie wyrazem twórczej wolności i talentu. Nie jest to dla nas „handel“. Staramy się aktywnie wspierać kulturę.

Jesteśmy tu dla Was i waszej muzyki

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Proszę czekać