Najlepsze ceny. Nawet po zakupie.

Staramy się oferować najniższe ceny na rynku. Jeżeli jednak znalazłeś gdzie indziej identyczny produkt w obniżonej cenie, skontaktuj się z nami za pomocą formularza (ten znajdziesz w detalu produktu tuż pod ceną) i my spróbujemy cene jeszcze obniżyć. Jeżeli złożysz zamówienie i następnie znajdziesz identyczny towar w naszym lub innym sklepie w obniżonej cenie, skontaktuj się z nami do 30 dni od złożenia zamówienia na . Jeżeli to będzie możliwe, zwrócimy Ci różnicę w cenie w postaci bonusu klienta.
W kytary.pl staramy się oferować maksymalnie korzystne warunki. Szczegóły znajdziesz tutaj.

30 dni na wypróbowanie.

Może się zdarzyć, że aczkolwiek wybierałeś towar uważnie, nie spełni twoje oczekiwania. Chcemy, żeby zadowolonie z naszych instrómentów muzycznych było zawsze 100% i dla tego oferujemy możliwość towar zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu. Do 2 tygodni od otrzymania nieuszkodzonego instrumentu wrócimy ci z powrotem pieniądze.
Tak można mieć pewność, że w naszym sklepie zawsze wybierzesz odpowiedni instrument dla siebie. Więcej informacji tutaj.

W razie zwrotu towaru ponosimy koszt dostawy.

Naszym celem jest, żeby klienci kytary.pl mogli maksymum swego czasu koncentrować się na sobie i swojej muzycę. Jeżeli zdecydujesz się towar wrócić i odstąpić od umowy sprzedaży, albo wymienić towar na inny - zamówimy kuriera, który odbierze towar na nasz koszt. Wystarczy skontaktować się z naszym działem reklamacyjnym na . Usługę można wykorzystać jeden raz w ciągu 90 dni.
Koncentruj się na rzeczach ważnych, reszte załatwimy. Więcej informacji tutaj.

Każdy zakup przynosi nowy rabat.

Za każdy zakup złożony na Kytary.pl otrzymasz nie tylko radość z nowego instrumentu, ale także bonus klienta, który znajdziesz na swoim koncie. Ten można wykorzystać do dalszego zamówienia i obniżyć tak cenę o uzbieraną kwotę.
Na Kytary.pl zawsze otrzymasz coś ekstra. Szczegóły o bonusu klienta.

Certyfikowany sprzedawca UE.

Kytary.pl to sprzedawca instrumentów muzycznych dostępnych dla naszych klientów w naszych magazynach, który ujrzał światło dzienne w roku 2000. Od tej pory udało nam się otrzymać kilka prestyżowych nagród i certyfikatów w Republice Czeskiej (powtarzalnie Shop roku, APEK) i w innych państwach Europy (Słowacja, Polska).
Kupując u nas masz pewność, że zakup przebiegnie prawdłowo i będziesz zadowolony.

Dostawa darmowa i gwarancja 3 lata.

Muzyka uprawia świat wokół nas i dla tego pomagamy naszym muzykóm w jejich twórczości, za pomocą ponadstandardowych usług. Oprócz reszty benefitów można liczyć na przedłużoną gwarancję 3 lata i darmową dostawę od 250 zł.
Zadowolony klient to nasz priorytet.

Żeby zobaczyć wszystkie benefity dla naszych klientów, naciśnij tutaj.

Proszę czekać