Kurierzy
doręczają
Możliwość zwrotu
do 90 dni

Sposoby płatności

Gotówką przy odbiorze od przewoźnika

Za towar zapłacicie gotówką podczas doręczenia przesyłki kurierem lub na miejscu odbioru osobistego. Aby ułatwić proces doręczenia - przygotujcie odliczoną sumę pieniędzy. Opłata wynosi 5 zł.

Szybkie płatności online

Szybkie płatności online

Korzystając z systemu GoPay zapłacicie szybko, łatwo i bezpiecznie. Twoja płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie w ciągu kilku minut. W ten sposób możecie zapłacić przez internet kartą kredytową lub natychmiastowym przelewem elektronicznym. Za tą formę płatności nie jest pobierana żadna opłata.

Formy szybkiej płatności on-line

  • Płatność kartą przez internet

Jak wykonać płatność on-line

  • Przy drugim kroku w koszyku, podczas wybierania metody płatności, wybierz odpowiednią płatność on-line.
  • Po wysłaniu zamówienia, pokaże się informacja o jego akceptacji, Ty musisz wcisnąć przycisk Zapłacić.
  • W przypadku płatności kartą, zostaniesz przekierowany na odpowiednie strony a tam wystarczy wpisać dane karty i dokończyć transakcję.
  • Jeśli Chcesz zapłacić za pomocą szybkiego przelewu internetowego, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie dokończysz transakcję za pośrednictwem bankowości internetowej.
  • Jak tylko płatność on-line zostanie zweryfikowana, zamówienie uważa się za zapłacone i zostaje skierowane do realizacji.
  • Jeśli płatność nie zostanie z jakiegokolwiek powodu dokończona, zostaniesz o tym poinformowany i bedziesz mógł spróbować ponownie przeproszadzić płatność lub wybrać inną formę zapłaty. Jeśli będziesz chciał zmienić formę płatności na dostawę za pobraniem, prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością wszystko zorganizujemy.
  • Po dokończeniu zamówienia, wyślemy Ci potwierdzenie na email.Przy szybkiej płatności on-line znajdziesz w emailu link, dzięki któremu możesz zapłacić, na przykład jeśli w czasie składania zamówienia nie masz pod ręką karty kredytowej.

Przelewem bankowym - płatność z góry

Kiedy towar będzie przygotowany do odbioru, prześlemy Wam e-mailem informacje o płatności.Po otrzymaniu wpłaty na nasze konto towar zostanie wysłany lub poprosimy was o jego odebranie. Normalnie trwa to 1-2 dni robocze. Posiadamy konto w Raiffeisenbank a.s.

Proszę czekać