Kytary.pl BONUS

Program Bonus dla klientów Kytary.pl

Otrzymacie Państwo nagrodę w postaci premii za każdy zakup. Bonus może być następnie wykorzystany jako zniżka na następny zakup.

Jak to działa

Bonusy zbieracie Państwo na Waszym koncie klienta po każdym zamówieniu. Skumulowana premia może być wykorzystana w dowolnym momencie, a tym samym obniżyć koszty następnego zakupu, gdzie 1 bonus = 1 zł . Więc jeśli zostało zebrane, na przykład 100 zł premii, można z nich korzystać i zmniejszyć koszt rzędu 100 zł.

Bonusem możena zapłacić za zamówienia nawet do 50% taniej.

Kiedy dostaję premię za zamówienie?

Bonus otrzymacie Państwo natychmiast po odesłaniu zamówienia z naszego sklepu, a jego wysokość zostanie wyświetlona na stronie z potwierdzeniem zamówienia. Aktywny i do wykorzystania będzie po upływie 30-dniowego okresu zwrotu towaru. Wysokość premii pojawi się również w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Gdzie mogę sprawdzić ogólny stan konta bonusowego?

Wystarczy w prawym górnym rogu sklepu internetowego kliknąć „Logowanie” i zalogować się na koncie klienta. Następnie, w tym samym miejscu pokaże się Państwa nazwisko. Po kliknięciu pokaże się menu, a dalej okno, w którym zobaczycie pole Mój bonus. Tutaj znajdziecie Państwo całkowite kwoty premi, w tym zleceń, za które zostały naliczone.

Jak zrealizować swój bonus?

Przy którym zamówieniu wykorzystać bonus, jest wyłącznie Państwa decyzją. Po wybraniu należy zalogować się do konta klienta. Aby rozpocząć proces zamawiania, wybierz w pierwszym etapie opcję „Zastosuj premię klienta". Natychmiast dowiecie się, jaka premia jest dostępna, a następnie sami zdecydujecie, ile z niej wykorzystacie, aby obniżyć cenę zamówienia. Po kliknięciu „Zmiana” będzie możliwe zobaczyć już skorygowaną cenę zamówienia. W jednym zamówieniu minimalnie można wykorzystać 1 bonus, maksymalnie 3.000 zł. Za pomocą bonusu można zapłacić nawet do 50% taniej.

Dlaczego Bonus

Celem istnienia premii jest nagradzanie lojalnych klientów Kytary.pl. Bonus działa jak wirtualne pieniądze, klient otrzyma go przy każdym zamówieniu na jego nazwisko i powiązane ze swoim kontem klienta. Każdy towar ma inną liczbę premii, która klient otrzymuje przy zakupie. Ta liczba nie jest stała i może się zmieniać w czasie. To nie ma znaczenia, czy klient dokonuje zamówienia w sklepie internetowym, oddziału lub przez telefon. Jeśli zamówienie nie zostało wykonane w e-sklepie, klient powinien to zgłosić, a na jego konto zostanie dodany 1 bonus = 1 zł, który może obniżyć cenę następnego zamówienia. Jeśli klient zwraca towar lub anuluje zamówienie, zyskany bonus zostanie odliczony. Aktualny stan konta bonusowego "Mój bonus" znajdziecie Państwo tak, że zalogujesz się do swojego konta klienta, następnie trzeba otworzyć menu kliknięciem na swoje imię, które można znaleźć w prawym górnym rogu. Kytary.pl zastrzegają sobie prawo do dodania lub usunięcia premii według własnego uznania. Bonus jest ważny 1 rok.

Wykorzystany bonus nie jest zwrotny

Jeżeli Klient bonus wykorzysta, nie można go już wrócić (na przykład w sytuacji odstąpienia od umowy kupna).

© AUDIO PARTNER s.r.o.

Wyszukiwane hasła

Kategorie

Marki

Proszę czekać