Kytary.pl BONUS

Program Bonus dla klientów Kytary.pl

Zyskajcie nagrodę w formie premii za każdy zakup. Bonus może być następnie wykorzystany jako zniżka na następny zakup.

Jak to działa

Bonusy zbieracie na Waszym koncie klienta po każdym zamówieniu. Skumulowana premia może być wykorzystana w dowolnym momencie, a tym samym obniżyć koszty następnego zakupu, gdzie 1 bonus = 1 zł . Więc jeśli masz zebrane, na przykład 100 zł premii, można z nich korzystać i zmniejszyć koszt rzędu 100 zł.

Bonusem możesz zapłacić za zamówienia nawet do 50% taniej.

Kiedy dostaję premię za zamówienie?

Bonus otrzymacie zaraz po odesłaniu zamówienia, a jego wysokość zostanie wyświetlona na stronie z potwierdzeniem zamówienia. Aktywny i do wykorzystania będzie po upływie 30-dniowego okresu zwrotu towaru. Wysokość premii zobaczycie również w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Gdzie mogę sprawdzić ogólny stan konta bonusowego?

Wystarczy w prawym górnym rogu sklepu internetowego kliknąć „Logowanie” i zalogować się na koncie klienta. Następnie, w tym samym miejscu wyświetlani się wasze nazwisko. Po kliknięciu pokaże się menu, w którym pojawi się okno, w którym zobaczycie pole Mój bonus. Tutaj znajdziesz całkowitej kwoty premii, w tym zleceń, dla których zostały otrzymane.

Jak zrealizować swój bonus?

Przy którym zamówienie wykorzystacie wasz bonus, jest wyłącznie Waszą decyzją. Po wybraniu należy zalogować się do konta klienta. Aby rozpocząć proces zamawiania, wybierz w pierwszym etapie opcję „Zastosuj premię klienta". Natychmiast dowiecie się, jaka premia jest dostępna, a następnie sami zdecydujecie, ile z niej wykorzystacie, aby obniżyć cenę zamówienia. Po kliknięciu „Zmiana” będzie można zobaczyć już skorygowana cenę zamówienia. W jednym zamówieniu minimalnie można wykorzystać 1 bonus, maksymalnie 3.000 zł. Za pomocą bonusu można zapłacić nawet do 50% taniej.

Dlaczego Bonus

Celem istnienia premii jest nagradzanie lojalnych klientów Kytary.pl. Bonus działa jak wirtualne pieniądze, klient otrzyma go przy każdym zamówieniu na jego nazwisko i powiązane ze swoim kontem klienta. Każdy towar ma inną liczbę premii, która klient otrzymuje przy zakupie. Ta liczba nie jest stała i może się zmieniać w czasie. To nie ma znaczenia, czy klient dokonuje zamówienia w sklepie internetowym, oddziału lub przez telefon. Jeśli zamówienie nie zostało wykonane w e-sklepie, klient powinien to zgłosić, a na jego konto zostanie dodany 1 bonus = 1 zł, który może obniżyć cenę następnego zamówienia. Jeśli klient zwraca towar lub anuluje zamówienie, zyskany bonus zostanie odliczony. Aktualny stan konta bonusowego "Mój bonus" znajdziesz tak, że zalogujesz się do swojego konta klienta, następnie otworzysz menu kliknięciem na swoje imię, które można znaleźć w prawym górnym rogu. Kytary.pl zastrzegają sobie prawo do dodania lub usunięcia premii według własnego uznania. Bonus jest ważny 1 rok.

Wykorzystany bonus nie jest zwrotny

Jeżeli Klient bonus wykorzysta, nie można go już wrócić (na przykład w sytuacji odstąpienia od umowy kupna).

Proszę czekać