Dostawa towaru

Rodzaj dostawy Cena Gratis od Maksymalne wymiary Maksymalna waga jednej sztuki
Dostawa e-mailem Gratis --- --- ---
Przesylkownia 9,00 zł 199,00 zł 700 mm 5,0 kg
DPD 25,00 zł 399,00 zł 1 800 mm 31,0 kg
Poczta Polska 29,00 zł 399,00 zł 1 450 mm 20,0 kg
Gebruder Weiss 89,00 zł --- 3 000 mm 800,0 kg

Ceny są podane brutto. Dotyczy towarów, które mamy na naszym magazynie (patrz na informację przy każdym produkcie). Zamówienia złożone w weekend lub Święto, zostaną wysłane w następny dzień roboczy.

Dostawa e-mailem

Dostawa e-mailem

Przesylkownia

Swoje zamówienie ze sklepu internetowego możesz komfortowo odebrać w wybranym punkcie odbioru. Większość zamówień złożonych w dni robocze do 13 godziny doręczamy w przeciągu 2 dni roboczych. Odebrać możesz kiedy chcesz i zajmie Ci to tylko parę sekund. Po doręczeniu przesyłki do wybranego przez Ciebie punktu odbioru, wyślemy Ci wiadomość SMS i e-mail z hasłem. Od tego momentu masz 7 dni na jej odebranie.

DPD

Złóż zamówienie do 16:00 godziny i paczka zostanie doręczona do 2 dni roboczych.
Zdecydowana większość zamówień złożonych do 16:00 godziny wysyłamy tego samego dnia i paczka jest doręczana w przeciągu 2 dni roboczych. Dotyczy towarów, które są dostępne w naszym magazynie głównym Modrany (patrz na informację przy każdym produkcie). Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, skontaktuje się telefonicznie z odbiorcą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu i ustali termin ponownego doręczenia, które jest darmowe. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz gotówką kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://www.dpd.com/pl.

Poczta Polska

Większość zamówień realizowanych w dni robocze do 14:30, jest przekazywana kurierowi tego samego dnia. Dostawa przesyłki do Polski trwa 2-4 dni od przekazania przez nadawcę. Dotyczy to przesyłek do 20 kg.

Gebruder Weiss

Chodzi o doręczanie nad-rozmiarowych paczek. Kurier Gebrüder Weiss doręczy paczke w ciągu 2 aż 3 dni pod podany adres.


© AUDIO PARTNER s.r.o.
Proszę czekać