Przepraszamy, ale dzisiaj linia nie jest czynna z powodów technicznych.

Dostawa towaru

Rodzaj dostawy Cena Gratis od
Przesylkownia 9 zł 150 zł
GLS 25 zł 250 zł
DPD 39 zł 300 zł
Gebruder Weiss 69 zł ---
GEIS cargo 99 zł ---

Ceny są podane brutto. Dotyczy towarów, które mamy na naszym magazynie (patrz na informację przy każdym produkcie). Zamówienia złożone w weekend lub Święto, zostaną wysłane w następny dzień roboczy.

Przesylkownia

Swoje zamówienie ze sklepu internetowego możesz komfortowo odebrać w wybranym punkcie odbioru. Większość zamówień złożonych w dni robocze do 13 godziny doręczamy w przeciągu 2 dni roboczych. Odebrać możesz kiedy chcesz i zajmie Ci to tylko parę sekund. Po doręczeniu przesyłki do wybranego przez Ciebie punktu odbioru, wyślemy Ci wiadomość SMS i e-mail z hasłem. Od tego momentu masz 7 dni na jej odebranie.

GLS

Zamów towar w dzień roboczy do 14:00 i zostanie dostarczony w ciągu 48 godzin. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz gotówką kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://gls-group.eu

DPD

Złóż zamówienie do 14:00 godziny i paczka zostanie doręczona do 2 dni roboczych.
Zdecydowana większość zamówień złożonych do 14:00 godziny wysyłamy tego samego dnia i paczka jest doręczana w przeciągu 2 dni roboczych. Dotyczy towarów, które są dostępne w naszym magazynie głównym Modrany (patrz na informację przy każdym produkcie). Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, skontaktuje się telefonicznie z odbiorcą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu i ustali termin ponownego doręczenia, które jest darmowe. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz gotówką kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://www.dpd.com/pl.

Gebruder Weiss

Przewoźnik umowny Gebrüder Weiss doręczy przesyłkę na adres podany do dostarczenia.

GEIS cargo

Przewoźnik umowny GEIS Cargo doręczy przesyłkę na adres podany do dostarczenia. Doręczenie przesyłki przez przewoźnika do Polski trwa zazwyczaj 2 dni robocze.Chodzi o transport ponadgabarytowy.

Proszę czekać