Dostawa towaru

Rodzaj dostawy Cena Gratis od
Dostawa darmowa (GLS) 15 zł 50 zł
PPL 15 zł 150 zł
GLS 15 zł 150 zł
GEIS cargo 15 zł 150 zł

Ceny są podane brutto

Dostawa darmowa (GLS)

Darmowa wysyłka (GLS)

PPL

Przewoźnik umowny PPL doręczy przesyłkę na adres podany do dostarczenia. Doręczenie przesyłki przez przewoźnika do Polski trwa zazwyczaj 2 dni robocze. Aktualny stan przesyłki można obserwować on-line na stronach http://www.ppl.cz po podaniu numeru paczki. Numer paczki będzie do Ciebie wysłany e-mailem w dniu wysłania przesyłki.

GLS

Zamów towar do godziny 15 a będziesz go miał w domu do 48 godzin. Absolutna większość przesyłek przyjętych do godziny 15 jest doręczana w terminie do 48 godzin. Ten sposób doręczania wykorzystujemy w przypadku, kiedy przesyłka przekroczy limit wagowy 50 kg i jest doręczana na adres słowacki. Dotyczy to towaru, które mamy w magazynie (patrz informacja przy każdym produkcie). Jeżeli doręczyciel nie zastanie Cię pod adresem dostawy, skontaktuje się z Tobą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu i uzgodni z Tobą czas ponownego doręczenia, które jest bezpłatne. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz za towar przy odbiorze doręczycielowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://gls-group.eu

GEIS cargo

Przewoźnik umowny GEIS Cargo doręczy przesyłkę na adres podany do dostarczenia. Doręczenie przesyłki przez przewoźnika do Polski trwa zazwyczaj 2 dni robocze.

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Proszę czekać