Dostawa towaru

Rodzaj dostawy Cena Gratis od
DPD 39 zł 299 zł
GLS 29 zł 259 zł
GEIS cargo 69 zł ---
Przesylkownia 9 zł 150 zł
PPL 29 zł 259 zł

Ceny są podane brutto. Dotyczy towarów, które mamy na naszym magazynie (patrz na informację przy każdym produkcie). Zamówienia złożone w weekend lub Święto, zostaną wysłane w następny dzień roboczy.

DPD

Złóż zamówienie do 14:00 godziny i paczka zostanie doręczona do 2 dni roboczych.
Zdecydowana większość zamówień złożonych do 14:00 godziny wysyłamy tego samego dnia i paczka jest doręczana w przeciągu 2 dni roboczych. Dotyczy towarów, które są dostępne w naszym magazynie głównym Modrany (patrz na informację przy każdym produkcie). Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem dostawy, skontaktuje się telefonicznie z odbiorcą pod numerem telefonu podanym w zamówieniu i ustali termin ponownego doręczenia, które jest darmowe. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz gotówką kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://www.dpd.com/pl.

GLS

Zamów towar w dzień roboczy do 14:00 i zostanie dostarczony w ciągu 48 godzin. Jeżeli wybrałeś płatność przy odbiorze, zapłacisz gotówką kurierowi. Aktualny stan przesyłki możesz śledzić on-line na https://gls-group.eu

GEIS cargo

Przewoźnik umowny GEIS Cargo doręczy przesyłkę na adres podany do dostarczenia. Doręczenie przesyłki przez przewoźnika do Polski trwa zazwyczaj 2 dni robocze.Chodzi o transport ponadgabarytowy.

Przesylkownia

Swoje zamówienie ze sklepu internetowego możesz komfortowo odebrać w wybranym punkcie odbioru. Większość zamówień złożonych w dni robocze do 13 godziny doręczamy w przeciągu 2 dni roboczych. Odebrać możesz kiedy chcesz i zajmie Ci to tylko parę sekund. Po doręczeniu przesyłki do wybranego przez Ciebie punktu odbioru, wyślemy Ci wiadomość SMS i e-mail z hasłem. Od tego momentu masz 7 dni na jej odebranie.

PPL

Przewoźnik umowny PPL doręczy przesyłkę na podany adres dostawy. Doręczenie przesyłki przez przewoźnika do Polski trwa zazwyczaj 2-4 dni robocze. Aktualny stan przesyłki można obserwować on-line na stronach http://www.ppl.cz po wpisaniu numeru paczki. Numer paczki będzie do Państwa wysłany drogą mailową w dniu wysłania przesyłki.

Proszę czekać