Zamawiasz? Od razu pakujemy i przekazujemy kurierom.
Logo
Wytwornice z diodą LED

Chauvet Geyser P7

Wytwornica mgły z LED / HN197188
Jeśli chcesz wzbogacić swoje show o pirotechnikę sceniczną i masz dość wiecznych sporów z inżynierem pożarnictwa, wypróbuj całkowicie bezpieczny efekt Geyser P7 od specjalisty w dziedzinie oświetlenia, firmy Chauvet DJ. Oryginalna maszyna do wytwarzania mgły o mocy 1290 W może doskonale symulować dynamiczny pokaz pirotechniczny i to bez żadnych toksycznych chemikaliów, ognia czy ciężkich pojemników z CO2.

Urządzenie generuje pionową kolumnę konwencjonalnej mgły, imponująco przerywanej zestawem siedmiu pięciokolorowych diod LED o mocy 9 W, które dzięki palecie kolorów RGBA + UV mogą bardzo dokładnie odwzorować ekscytujące świecące odcienie płonących płomieni i eksplozji, w tym żywy komponent ultrafioletowy. Ponadto diody LED są podzielone na dwie oddzielne strefy, co pozwala stworzyć bardzo naturalną iluzję płomieni o dwóch różnych odcieniach.

Dostępny jest bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania (z możliwością zaprogramowania różnych kolorów do poszczególnych przycisków) oraz standardowe sterowanie za pomocą DMX ze złączami 3-pinowymi i 5-pinowymi.

Aby uzyskać jeszcze bardziej imponujący pokaz, wytwornicę mgły można zawiesić na konstrukcji sceny i skierować poziomo lub pionowo za pomocą dostarczonego sprzętu montażowego. W zestawie znajduje się bezprzewodowy kontroler z odbiornikiem.
Oceń opis tego produktu
Obecnie niedostępne
Funkce
  • DMX Tak 
  • Sterowanie bezprzewodowe Tak 
  • Podświetlenie Tak 
Vlastnosti
  • Moc pobierana 1290 W
  • Wyjście/moc 481 m³/min.
  • Czas nagrzania 4 min.
  • Liczba kanałów DMX 15 
  • Typ LED RGBA + UV 
Rozměry a hmotnost
  • Opjętość zbiornika 2,5 l
  • Masa 8,5 kg
  • Wymiary 400 x 362 x 210 mm 
Země výroby
  • Kraj pochodzenia Chiny 
Informacje o producencie Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Mam uwagi do opisu/parametrów produktu
Podobne produkty








Rekomendowane akcesoria
























Inne kategorie akcesoriów
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Poczekaj chwilę, trwa ładowanie danych...
Podobne frazy
Kategorie
Marki