• .

  15 godziny temu kupił klient

 • .

  17 godziny temu kupił klient

 • .

  4 dni temu kupił klient

 • .

  6 dni temu kupił klient

 • .

  7 dni temu kupił klient

 • .

  10 dni temu kupił klient

Ostatnio odwiedzane

 • .

  WASHBURN WIN14WA PAKE

WASHBURN WIN14WA PAKE

Kompletny zestaw gitarowy | HN164086

Produktu nie ma już w sprzedaży

Wybierz podobne produkty:

 • EPIPHONE Les Paul Player Pack EB

  EPIPHONE Les Paul Player Pack EB

 • EPIPHONE Les Paul Player Pack VS

  EPIPHONE Les Paul Player Pack VS

 • FENDER SQUIER Stratocaster Pack LRL BK

  FENDER SQUIER Stratocaster Pack LRL BK

WASHBURN WIN 14 Pack

Seria Idol amerykańskiego producenta gitar Washburn skupia modele, opartych na koncepcji uznawanej konstrukcji Les Paul, nie mniej jednak są zrobione całkowicie wyjątkowo i indywidualnie. Dosłownie każdy, początkujący, zaawansowany i profesjonalista, wybierze coś dla siebie. Washburn znany jest z wysokiej jakości wykonania i dźwięku, który zaskoczy wielu gitarystów. Przyjdź, wypróbuj, przekonaj się!

Zestaw zawiera także aparat gitarowy i inne akcesoria. Są to miedzy innymi: kabel, pasek, 3 kostki, wyściełane opakowanie na gitarę, tuner cyfrowy i płytę CD z instruktażem.

Korpus i szyjka

Korpus instrumentu wykonany jest z lipy, szyjka z klonu. Jest to sprawdzona konstrukcja dająca gitarze typowy mocny i zdecydowany dźwięki postawiony głównie na dźwiękach średnich i basach. Szyjka jest przykręcona do ciała. Podstrunnica wykonana jest z drewna palisandrowego, o wymiarze 628 milimetrów z 22 prpgami. Pozycje na podstrunnicy oznaczone są klasycznymi kropkami. Promień podstrunnicy wynosi 355 mm, szerokość progu zerowego wynosi 43 mm.

Sensory i elektronika

Gitara wyposażona jest w dwa sersory Washburn, konkretnie chodzi o konfigurację Humbucker-Humbucker, której dźwięk doskonale poradzi sobie z dowolną pozycją od krystalicznie czystego do bardzo zniekształconego brzmienia. Sensory są przełączane za pomocą 3-stopniowego przełącznika. W dźwięk może ingerować za pomocą potencjometru i tonowej przesłony, które są osobno dla każdego sensoru. Dzięki temu bez problemu można uzyskać wielu różnych dźwięków.

Sprzęt

Struny są zakotwiczone w stopbarze, prowadzone stałym mostkiem typu tune-o-matic. Zwiększa to znacznie uchwyt i stabilność strojenia. Z drugiej strony, na główce, znajdziemy mechanikę typu Die-Cast rozmieszczone po trzech z każdej strony. Sprzęt jest chromowany.

Aparat

Washburn WA15 to tranzystorowe combo, o mocy 15 Wat, które spokojnie wystarczają do ćwiczeń w domowych warunkach. Posiada to 6-calowy głośnik. Ma oczywiście dwa kanały, ze wspólnym sterowaniem, mianowicie Volume do regulacji głośności, Gain do dopasowania poziomu zniekształcenia i standardowy 3-pasmowy equalizer tonów. Combo posiada także wyjście sluchawkowe.

Washburn WMI14 to narzędzie, które zachwyci każdego gitarzystę, który szuka dobrej gitary za rozsądne pieniądze. Za te pieniądze dostaniesz naprawdę maximum.

Zwracam uwagę na opis

Zaloguj się i napisz recenzję. Pomożesz innym dokonać wyboru.

progress

Inteligentna nawigacja

© AUDIO PARTNER s.r.o.
Proszę czekać