Mikrofony studyjne

Znaleziono 30 produktów
  • -12%

    LEWITT LCT 340 Dual Capsule

    Mikrofon pojemnościowy

    1 909,00 zł

    2 169,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    LEWITT MTP 350 CMs

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    490,00 zł

    576,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    LEWITT INTERVIEWER

    Mikrofon dynamiczny

    680,00 zł

    773,00 zł

    Na stanie

  • -20%

    LEWITT MTP 350 CM

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    461,00 zł

    576,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    LEWITT MTP 940 CM

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    2 048,00 zł

    2 327,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    LEWITT MTP 550 DMs

    Mikrofon dynamiczny z wyłącznikiem

    392,00 zł

    461,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    SUPERLUX D109

    Mikrofon dynamiczny z wyłącznikiem

    233,00 zł

    259,44 zł

    Na stanie

  • -12%

    LEWITT DTP 640 REX

    Mikrofon dynamiczny instrumentalny

    1 124,00 zł

    1 277,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    LEWITT LCT 340 Stereo Kit

    Mikrofon pojemnościowy - para stereo

    3 894,00 zł

    4 425,00 zł

    Na stanie

  • -20%

    LEWITT MTP 440 DM

    Mikrofon dynamiczny instrumentalny

    307,00 zł

    384,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    LEWITT DGT 650

    Mikrofon stereo pojemnościowy USB

    1 976,00 zł

    2 246,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    AUDIO-TECHNICA AE3300

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    1 378,00 zł

    1 531,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    WARM AUDIO WA-84 Single Nickel

    Mikrofon pojemnościowy

    1 644,00 zł

    1 826,55 zł

    Na stanie

  • -10%

    SAMSON CL5

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    525,00 zł

    583,31 zł

    Na stanie

  • -14%

    AUDIO-TECHNICA AE5400

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    1 393,00 zł

    1 620,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    AUDIO-TECHNICA MB4K

    Mikrofon pojemnościowy

    397,00 zł

    451,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    LEWITT MTP 740

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    1 745,00 zł

    1 939,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    NEUMANN KMS 104 PLUS BK

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    2 043,00 zł

    2 270,00 zł

    Na stanie

  • -14%

    AUDIX VX5

    Mikrofon pojemnościowy wokalny

    894,00 zł

    1 040,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    SAMSON Satellite

    Mikrofon pojemnościowy USB

    531,00 zł

    625,10 zł

    Na stanie

  • -10%

    NEUMANN TLM 67

    Mikrofon pojemnościowy

    6 525,00 zł

    7 250,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    NEUMANN KM185 MT

    Mikrofon pojemnościowy

    2 925,00 zł

    3 250,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    AUDIO-TECHNICA ATM510

    Mikrofon dynamiczny

    317,00 zł

    373,00 zł

    Na stanie

  • -5%

    IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast 2

    Mikrofon do iPhone/ iPoda/ iPada/ Androida

    228,00 zł

    240,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    SAMSON Go Mic Direct

    Mikrofon pojemnościowy USB

    179,00 zł

    211,00 zł

    Na stanie

  • -15%

    SAMSON Go Mic

    Mikrofon pojemnościowy USB

    186,00 zł

    219,00 zł

    Na stanie

  • -10%

    SAMSON C01U PRO Podcasting Pack

    Mikrofon pojemnościowy USB

    634,00 zł

    705,00 zł

    Na stanie

  • -3%

    IK MULTIMEDIA iRig Mic

    Mikrofon do iPhone/ iPoda/ iPada

    215,00 zł

    222,00 zł

    Na stanie

  • Edycja limitowana

    AUDIO-TECHNICA AT2020V

    Mikrofon pojemnościowy

    552,00 zł

    600,00 zł

    Na stanie

  • -12%

    AUDIX OM2-s

    Mikrofon dynamiczny z wyłącznikiem

    408,00 zł

    464,00 zł

    W salonie sprzedaży


© AUDIO PARTNER s.r.o.
Proszę czekać